Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Palo Alto Networks – technologia jutra dla dzisiejszych wyzwań.

Palo Alto Networks

Wizją Palo Alto Networks jest świat, w którym każdy dzień jest bezpieczniejszy a Twoja organizacja jest lepiej zabezpieczona niż wczoraj.

Palo Alto Networks jest globalnym liderem w projektowaniu rozwiązań cybersecurity, nieustannie dostarczającym innowacyjne idee aby umożliwić bezpieczną transformację cyfrową, nawet gdy tempo zmian zdecydowanie przyspiesza. Palo Alto Networks każdego dnia zapewnia automatyzację, elastyczność i zaufaną inteligencję, które pomagają w ochronie cloud, sieci i urządzeń mobilnych dziesiątek tysięcy organizacji na całym świecie.

Palo Alto Networks Partner

Palo Alto Networks

Portfolio

PA-Series

Fizyczny firewall

Urządzenia NGFW z serii PA zaprojektowane zostały z myślą o prostocie, automatyzacji i integracji by zapewnić spójną ochronę w całej sieci Twojej organizacji, zaczynając od centrum danych przez sieć kampusową i oddziały aż po urządzenia mobilne. NGFW Palo Alto Networks wykrywają zarówno znane jak i nieznane zagrożenia, także w ruchu zaszyfrowanym, wykorzystując też dane wygenerowane przez tysiące wdrożeń u innych klientów.

VM-Series

Wirtualny firewall

Wirtualny NGFW od Palo Alto Networks pozwala na elastyczną skalowalność, aby zapewnić bezpieczne wdrożenie w chmurach publicznych, prywatnych i środowiskach SDN. VM-Series to idealne rozwiązanie do ochrony, na takim samym poziomie jak lokalne centra danych, środowisk chmurowych przed zaawansowanymi zagrożeniami dzięki pełnej widoczności i kontroli ruchu.

CN-series

Seria CN to natywna wersja kontenera Next-Generation Firewall (NGFW), zaprojektowana do środowisk Kubernetes. Firewall’e kontenerowe Palo Alto Networks serii CN pomagają zespołom ds. bezpieczeństwa sieci dzięki głębokiej integracji zabezpieczeń z automatyzacją Kubernetes. Seria CN zabezpiecza ruch pomiędzy podami w różnych strefach zaufania w celu ochrony przed malwarem, także typu zero-day oraz aby zablokować eksfiltrację danych ze środowisk kontenerowych.

Panorama

Wdrożenie w organizacji zabezpieczeń to złożony proces, który obciąża zespoły IT skomplikowanymi regułami bezpieczeństwa i potężną ilością danych pochodzących z wielu źródeł. Panorama od Palo Alto Networks zapewnia łatwe do wdrożenia scentralizowane zarządzanie bezpieczeństwem sieci i skonsolidowane tworzenie zasad. Panorama występuje zarówno w postaci fizycznego urządzenia (M-200 lub M-600) jak i virtual applaiance na VMware ESXi, vCloud Air, Linux KVM oraz Microsoft Hyper-V

Prisma Access

Pakiet Prisma od Palo Alto Networks umożliwia zabezpieczenie Twojego środowiska w chmurze publicznej, aplikacji SaaS, dostępu do internetu, użytkowników mobilnych oraz zdalnych lokalizacji za pośrednictwem architektury chmurowej. Pisma jest kompleksowym pakietem usług przeznaczonych do skutecznego przewidywania, wykrywania, zapobiegania i automatycznego reagowania na zagrożenia związane z bezpieczeństwem nie angażując przy tym niepotrzebnie użytkowników, programistów, administratorów zabezpieczeń i sieci.

 
Więcej o Prisma Access

Cortex XDR

Aby zmniejszyć ryzyko udanego ataku, potrzebujesz szerokiego podejścia do wykrywania i reagowania, które eliminuje martwe punkty, zwiększa dokładność i usprawnia dochodzenie we wszystkich środowiskach, w tym w sieci, chmurze i punktach końcowych.
Dzisiejsze narzędzia bezpieczeństwa generują niekończące się alerty o ograniczonym kontekście. Zgodnie z raportem dotyczącym kosztów naruszenia danych opracowanym przez Pokemon Institute w 2020 r., średni czas na zidentyfikowanie i powstrzymanie naruszenia wynosi 280 dni. Aby skrócić czas reakcji, narzędzia bezpieczeństwa muszą zapewniać pełny obraz incydentów z bogatymi szczegółami dochodzeniowymi.
Cortex XDR upraszcza dochodzenia, automatycznie ujawniając przyczynę, sekwencję zdarzeń i szczegóły analizy zagrożeń w alertach. Cortex XDR skraca czas dochodzenia o 88%, ujawniając źródłową przyczynę i bogaty kontekst alertów sieciowych, punktów końcowych i chmury a także redukuje liczbę alertów o 98% dzięki inteligentnemu grupowaniu alertów i deduplikacji.
 Cortex XDR to pierwsza w branży platforma XDR, która natywnie integruje dane z punktów końcowych, sieci i chmury, aby powstrzymać wyrafinowane ataki. Cortex XDR oferuje wszystkie możliwości wykrywania reagowania w sieci (NDR), wykrywania i reagowania w punktach końcowych (EDR), ochrony punktów końcowych (EPP), wykrywania i reagowania w chmurze (CDR) oraz analizy zachowań użytkowników i podmiotów (UEBA).
 
Więcej o Cortex XDR

Palo Alto Networks Partner

Pokonaj każde wyzwanie związane z bezpieczeństwem.

Zero Trust Enterprise

 • Osiągnij lepsze wyniki w zakresie bezpieczeństwa.

 

Zero trust stale weryfikuje każdy etap interakcji cyfrowej. By Twoja organizacja osiągnęła prawdziwy poziom Zero Trust, polityki i kontrole muszą być stosowane w stosunku do użytkowników, aplikacji i infrastruktury by zmniejszyć ryzyko i złożoność, jednocześnie zapewniając ochronę organizacji.

 

 •  Nie komplikuj.

 

Przeciętna organizacja korzysta w swojej sieci z dziesiątek narzędzi do zabezpieczenia infrastruktury IT. Im większa ilość narzędzi tym większe prawdopodobieństwo luk w zabezpieczeniach. Zero Trust pozwala na budowę bezpiecznej infrastruktury w sposób, który spełnia cele transformacji cyfrowej przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka i ogólnej złożoności.

 

 •  Zmniejsz koszty operacyjne.

 

Zamiast posiadania wielu narzędzi do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych partiach infrastruktury, polegaj na jednym, które można wdrożyć w całej organizacji. Dzięki Zero Trust Enterprise zapewnienie bezpieczeństwa generuje mniejsze koszty wdrożenia i administracji.

Cloud Native Security

 • Zapewnij przejrzystość i ochronę środowiskom cloud.

 

Prisma Cloud to specjalnie stworzona platforma do zarządzania kontrolą i bezpieczeństwem w środowiskach cloud.

 

 •  Bezpieczne hosty i kontenery na dowolnej platformie w cloud.

 

Organizacje często wykorzystują hybrydowe architektury dla zaspokojenia potrzeb biznesowych jednocześnie wymagając ujednoliconych zabezpieczeń aplikacji.

 

 •  Osiągnij i utrzymuj standardy w dowolnym środowisku cloud.

 

Audyt wewnętrzny jak i zewnętrzny zawsze jest wyzwaniem. Prisma Cloud zdecydowanie ułatwi Ci osiągnięcie założonych kryteriów.

Security Operations

 • Powstrzymaj naruszenia dzięki pełnej przejrzystości i skoordynowanej reakcji.

 

Zunifikuj zabezpieczenia i powstrzymaj incydenty naruszenia bezpieczeństwa dzięki pierwszej w branży rozszerzonej platformie do detekcji i reakcji.

 

 •  Zautomatyzuj reakcję na incydenty i przyśpiesz analizę.

 

Wzmocnij swoją ochronę dzięki sprawdzonej, automatyzacji opartej na playbookach.

 

 •  Monitoruj wszystkie Twoje zasoby dostępne w internecie.

 

Skróć średni czas inwentaryzacji (MTTI), mając widok z zewnątrz na powierzchnię ataku.

Threat Intel & Consulting

 • Wezwij wsparcie w chwili ataku.

 

Konsultanci Palo Alto Networks błyskawicznie zareagują, gdy będziesz w potrzebie, wnikliwie zbadają i wyeliminują zagrożenie.

 

 •  Dowiedz się, czy jesteś przygotowany na potencjalny cyberatak.

 

Konsultanci Palo Alto Networks współpracują z Tobą w celu ograniczenia ryzyka cyberataku poprzez przeprowadzenie symulacji ataków.

 

 •  Wyprzedzaj najnowsze zagrożenia dzięki światowej klasy inteligentnej analizie zagrożeń.

 

Unit 42 zbiera i analizuje dane na całyĶ świecie, aby uzyskać najświeższe informacje o zagrożeniach, aktualizacjach produktów i artykułach dotyczących badań nad zagrożeniami.

ML-Powered Network Security

 • Bezpieczeństwo użytkowników, aplikacji i danych w dowolnym miejscu – lokalnie, w chmurze lub hybrydowo.

 

Dzięki Zero Trust Network Security zabezpieczysz całą infrastrukturę, od centrali przez oddziały i centra danych po pracowników mobilnych.

 

 •  Zapobiegaj nieznanym zagrożeniom w czasie rzeczywistym bez spadku wydajności.

 

Zastosuj proaktywne, bazujące na chmurze i oparte o machine learning, podejście aby zapewnić bezpieczeństwo sieci.

 

 •  Zmniejsz skomplikowanie dzięki zintegrowanym innowacjom w zakresie bezpieczeństwa.

 

Usługi bezpieczeństwa Palo Alto Networks dostarczane w chmurze są natywnie zintegrowane, aby zapewnić spójne i najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia dla sieci organizacji, pracowników zdalnych i chmury.

Cloud Delivered Security

 • Wyeliminuj złożone i niespójne egzekwowanie zabezpieczeń dla użytkowników zdalnych.

 

Sieć i zabezpieczenia dostarczane z chmury dla ochrony pracowników pracujących z dowolnego miejsca.

 

 •  Oddzielne produkty do łączności i bezpieczeństwa w oddziałach.

 

Starsze rozwiązania SD-WAN nie są w stanie sprostać dzisiejszym cyfrowym organizacjom gotowym do pracy w chmurze.

 

 •  Ochrona wszystkich użytkowników i aplikacji w dowolnym miejscu.

 

Rozwiązanie SASE zapewnia zabezpieczenia dostarczane z chmury w celu skalowania wraz z rozwijającą się firmą.

Więcej o Palo Alto Networks

Potrzebujesz wsparcia praktyków? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Napisz do nas

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.