Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Case Study

Case Study
Data Center firma informatyczna
Rozbudowa Data Center
styczeń 2017
Sieci / Storage / Wirtualizacja

Klient poprosił nas o rozbudowę infrastruktury IT o drugie, zapasowe Data Center. Spowodowane to było chęcią zapewnienia wysokiej dostępności danych, oraz zachowania ciągłości danych w przypadku awarii, a także zapewnienia lepszego wykorzystania już posiadanej pamięci masowej. Ułatwiło to także znacznie zarządzanie rozproszonymi systemami pamięci masowej.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Sieci komputerowe SAN
Rozbudowa Sieci SAN
styczeń 2017
Serwery / Storage / Wirtualizacja

Na potrzeby naszego Klienta przygotowano Klaster i uruchomiono go na okres testowy w data center Vernity. Po wykonanym teście został zainstalowany i włączony do infrastruktury Klienta w ciągu jednego dnia.

Firma Vernity dokonała również instalacji serwerów i macierzy w istniejącej infrastrukturze Inwestora, podłączając go do istniejącej sieci SAN (przełączniki SAN Brocade 300, macierz IBM Storwize V7000, Serwery IBM Power 710). Nasza firma uruchomiła, także klaster Hyper-V i usługi MS.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Informatyzacja nowego biura
styczeń 2017
Serwery / Storage / Wirtualizacja

Nasz Klient, duże przedsiębiorstwo produkcyjne z branży rolno-spożywczej wybudował nowy, główny i największy obiekt firmy, zawierającej część biurową i produkcyjną.

Klient potrzebował doradztwa w zakresie kompleksowej informatyzacji nowego obiektu, zaprojektowania CPD, dostawy urządzeń i uruchomienie klastra wysokiej dostępności opartego o hypervisor VMware, którego głównym celem jest bezprzerwowa praca systemu Comarch ERP i bazy danych MSSQL (wersja licencjonowana per core).

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Poprawa wydajności systemu
kwiecień 2015
Serwery / Storage

„Co trzy, cztery lata najbardziej istotne maszyny  produkcyjne zastępujemy nowymi urządzeniami. Stare serwery i macierze przesuwane są do obsługi mniej znaczących funkcji”– szef działu IT.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.