Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Jesteśmy integratorem IT

 

Naszą specjalnością są usługi IT z zakresu bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności infrastruktury informatycznej. Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów pozwala dobrać najbardziej optymalne rozwiązania realizujące potrzeby biznesowe naszych klientów. Oferujemy także kompleksową obsługę informatyczną firm.

Lenovo Infrastructure Solutions Partner Gold

Wieloletnia współpraca Vernity i Lenovo owocuje wysokim poziomem partnerstwa i jest kolejnym zrealizowanym celem w naszym długoterminowym planie rozwoju.

Stawiamy na kompetentnych i doświadczonych architektów IT, dzięki którym rozwiązania, które dostarczamy do naszych Partnerów zoptymalizowane są zarówno pod kątem wydajnościowym jak i kosztowym. Wysokie wskaźniki naszego wzrostu w ciągu ostatnich lat są potwierdzeniem słuszności tej strategii.

Lenovo Partner Polska

IBM Platinum Business Partner

Dzięki podniesieniu kompetencji do poziomu Expert w kategorii Storage i Specialist Spectrum Storage Software uzyskaliśmy  w 2022 roku certyfikację na poziomie IBM Platinum Business Partner. Warunkiem koniecznym do uzyskania tego poziomu partnerstwa jest odpowiednia ilość zrealizowanych projektów i rekomendacji od klientów, którym korzystając z okazji dziękujemy za okazane nam zaufanie

Status IBM Platinum Business Partner

Partner Roku 2021 Fortinet

Za realizację największego wdrożenia SD-WAN w Polsce otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku 2021 Fortinet. Dla naszego klienta z branży retail zrealizowaliśmy dostawę i wdrożenie technologii SD-WAN, którą zostało objętych 1600 lokalizacji na terenie całego kraju.
Jest to kolejna nagroda dla zespołu Vernity, która potwierdza nasze kompetencje jednocześnie motywując do dalszej pracy.

Fortinet Partner Roku 2021 Fortinet

IBM Genius of Business 2020

Nagroda za „Najlepsze połączenie kompetencji i wyników sprzedaży IBM hardware”, jaką dostaliśmy to dla nas potwierdzenie, że ciągła rozbudowa zespołu kompetentnych inżynierów została zauważona przez naszych klientów.

Integrator IT, IBM Partner

Vernity to zespół specjalistów IT

posiadających nie tylko wysoce rozwinięte umiejętności i doświadczenie, ale także pasję, którą wkładają w każdy stworzony przez siebie projekt.

Nasza pracowitość i niebagatelna wiedza zaowocowały prestiżowymi statusami partnerskimi u wiodących producentów sprzętu IT i oprogramowania. Wysoka specjalizacja naszej firmy sprawia, że oferujemy rozwiązania dopasowane do każdego Klienta indywidualnie.

Dlaczego warto nam zaufać

1

Wiedza

Wiedza jest fundamentem naszej pracy. Rozwijamy się systematycznie podnosząc nasze kwalifikacje. Możemy poszczycić się wieloma specjalistycznymi certyfikatami potwierdzającymi wysoki poziom naszej wiedzy.

2

Doświadczenie

W Vernity pracują ludzie z doświadczeniem! Każdy z naszych specjalistów to doświadczony pracownik, który uczestniczył już w wielu zaawansowanych projektach. Doświadczenie wraz z wiedzą pozwalają nam rozwiązywanie nawet najbardziej złożonych problemów.

3

Technologie

Wykonując projekty dla naszych Klientów uwzględniamy nowe technologie, które wykorzystujemy w każdym z nich. Zdajemy sobie sprawę, żeby się rozwijać- nie można stać w miejscu. Nowe technologie stwarzają nowe możliwości.

4

Partnerstwo

Vernity to prawdziwy Partner w Biznesie. Dbamy o rozwój naszych Klientów. Największe znaczenie dla naszej firmy stanowi współpraca i dopasowanie oferty do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

5

Zaufanie

Vernity to integrator IT, któremu możesz zaufać! Świadczą o tym opinie naszych obecnych Klientów. Współpracując z Vernity, masz pewność, że wybrałeś solidną firmę.

6

Pasja

W każdy projekt wkładamy swoje serce. Nasza praca jest naszą pasją, którą wykonujemy z przyjemnością.

Fundamentem Vernity

jest zespół doświadczonych inżynierów, z którym podjęcie współpracy w obszarze IT to inwestycja w czas i profesjonalizm Twojej firmy.

Mimo bogatego doświadczenia (które potwierdzone jest licznymi certyfikatami) nasi eksperci to dynamicznie rozwijający się zespół wciąż podnoszący swoje kompetencje. Jak wiadomo, branża IT ewoluuje praktycznie z dnia na dzień – zdajemy sobie z tego sprawę, jak ważne jest zaangażowanie i wiedza by oferta dla Twojej firmy była optymalna.

Ostatnie lata dla naszej firmy to produktywna współpraca z organizacjami specjalizującymi się w różnych branżach (m.in. związanymi z bankowością, multimediami, energetyką, przemysłem, produkcją i transportem. Zaufały nam liczne sieci handlowe, organizacje zajmujące się administracją publiczną czy Spółki Skarbu Państwa).

Nasza firma to sprawdzony integrator IT, który zabezpiecza najbardziej krytyczne obszary środowiska informatycznego Twojej firmy. Nasze kompetencje pozwalają na współpracę w zakresie właściwie każdego z obszarów infrastruktury IT: od fizycznej po rozwiązania wykorzystujące chmurę obliczeniową.

Jeśli Twoja firma prowadzi poszukiwania sprawnego integratora rozwiązań z branży IT, to możesz uznać, że zakończyły się one sukcesem. Przez ostatnie lata nawiązaliśmy współpracę oraz skuteczne partnerstwo z wieloma producentami sprzętu i oprogramowania. Pozwala nam to dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Szukasz rzetelnego integratora? Zadzwoń lub napisz do nas.

Kontakt

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.