Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Extreme Networks – automatyzacja i elastyczność sieci LAN i WLAN.

Extreme Networks

Od 1996 roku Extreme Networks przesuwa granice technologii sieciowych, kierując się wizją uproszczenia i przyspieszenia jednocześnie zwiększając elastyczność i bezpieczeństwo. Nadrzędnym celem Extreme Networks zawsze było umożliwienie połączenia się użytkownikom z poza sieci. Dzisiaj nazywają to Customer-Driven Networking.

Klientami Extreme Networks są zarówno globalne organizacje jak i znane ligi sportowe, małe miasteczka oraz campusy uniwersyteckie, operatorzy telekomunikacyjni i tysiące firm na całym świecie.

s

Oferta Extreme Networks

ExtremeCloud IQ

Kontroler ExtremeCloud IQ został zaprojektowany z myślą o elemencie ludzkim, pomagając IT i biznesowi skupić się na tym, co jest dla nich kluczowe, zamiast zajmować się drobnymi a czasochłonnymi zadaniami operacyjnymi.

Ujednolicona orkiestracja środowiska przewodowego i bezprzewodowego zapewnia uproszczone zarządzanie, ściśle zintegrowane usługi i wszystkie wymagane funkcjonalności dla rozwiązania lokalnego, uzupełnione o uproszczone licencjonowanie ale także dostępne jako maszyna wirtualna (VM) dla klientów o takich preferencjach.

 

  • Wysokowydajne urządzenia WLAN klasy korporacyjnej

  • Skalowalne do ponad 10 000 zarządzanych urządzeń bezprzewodowych

  • Architektura wysokiej dostępności dla aplikacji głosowych, wideo i danych w czasie rzeczywistym

  • Obsługuje ExtremeDefender dla IoT, by łatwo i bezpiecznie instalować urządzenia IoT

Switching

Extreme Networks jako lider w dziedzinie sieci szkieletowych posiada szerokie portfolio rozwiązań Ethernet i IP, które zapewniają możliwość zbudowania bezpiecznej, elastycznej i szybszej infrastruktury sieciowej.

Pakiet narzędzi do zarządzania Extreme Networks usprawnia wdrażanie, monitorowanie i obsługę dziesiątek tysięcy switchy. Jednolita platforma przeznaczona do zarządzania, wdrażania i monitorowania środowiska przewodowego i bezprzewodowego jeszcze bardziej ułatwia utrzymanie wydajności, bezpieczeństwa i bezprzerwowej pracy infrastruktury sieciowej.

Telemetria w połączeniu z ExtremeAnalytics umożliwia kompleksową analizę sieci i aplikacji. Dzięki ciągłej integracji z ExtremeCloud IQ, zaawansowane analizy oparte na AI/ML umożliwiają optymalizację sieci, zanim problemy wpłyną na usługę.

Switche Extreme Networks obsługują wspólne, wysoce skalowalne reguły dla urządzeń przewodowych i bezprzewodowych, które definiowane są centralnie a wymuszane lokalnie na przełączniku. Reguły te podążają w sieci w ślad za użytkownikiem, urządzeniem czy aplikacją, z której korzysta.

Wireless

Wysokowydajne Wi-Fi o dużej pojemności, wykorzystujące najnowsze technologie do optymalizacji i ochrony przepustowości we wszystkich środowiskach.

Dzięki najnowszym technologiom Wi-Fi, w tym OFDMA, MU-MIMO access pointy Extreme Networks zapewniają bezkompromisową wydajność w najbardziej wymagających środowiskach.

Wi-Fi 6E i dostępność pasma 6GHz to prawdziwy przełom. Extreme Networks jako pierwszy producent w branży sieciowej oferuje punkty dostępowe Wi-Fi 6E.</p?

Gold Partner

Extreme Networks

Certyfikat Gold Partner to efekt zaufania jakim obdarzyli nas nasi Klienci ale też potwierdzenie wiedzy i kompetencji zespołu Vernity oraz ścisłej współpracy z Extreme Networks.
Specjalizujemy się w:
ExtremeSwitching
ExtremeWireless
Security & Access Control
Cloud, Management & Automation

Vernity

PartnerWorks Certified

W lipcu 2022 jako Vernity oficjalnie uzyskaliśmy certyfikat PartnerWorks Certified od wiodącego producenta nowoczesnych rozwiązań sieciowych Extreme Networks. Certyfikat potwierdza, że posiadamy zespół inżynierów o kwalifikacjach pozwalających nam na profesjonalne projektowanie, wdrażanie a także wsparcie klientów w utrzymaniu infrastruktury i rozwiązywaniu potencjalnych problemów w środowiskach sieciowych opartych o rozwiązania Extreme Networks.

Więcej o Extreme Networks

Potrzebujesz wsparcia praktyków? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Napisz do nas

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.