Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Akcesoria komputerowe Port

Rozwiązania firmy Port stworzone są, aby oferować doskonałość technologiczną połączoną z kreatywnością i elegancją. Port Designs nieustannie ewoluuje, opracowując nowe koncepcje produktów i materiałów aby sprostać nieustannej ewolucji technologii. Zaprojektowane ze stylem i francuską elegancją akcesoria technologiczne wyróżniają się innowacyjnością i poprawiają komfort pracy. To właśnie innowacja jest sercem i mottem Port Designs

Port Design

Elegancja to sposób myślenia

Torby do laptopów i plecaki

Elegancja to sposób myślenia, to idea która od zawsze przyświeca projektowaniu i tworzeniu wszystkich produktów PORT Designs. Na szczególną uwagę zasługują torby oraz plecaki, sygnowane znakiem „Designed in Paris”, charakteryzujące się najwyższą jakością, niebanalnym wyglądem i funkcjonalnością, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Portfolio kreowane przez własny zespół projektowy jest kierowane zarówno do tradycjonalistów lubiących dobrze znane i lubiane biznesowe formy jak i nowoczesnego, casualowego użytkownika poszukującego stylu, miejskiego pazura i palety kolorów.

Linię uzupełniają etui na laptopy, tablety oraz walizki na kółkach.

Zasilanie i łączność

W obecnym świecie zdominowanym przez urządzenia mobline, niezawodne akcesorium jawi się jako rzecz niezbędna, bez której nie można sprawnie funkcjonować a tym bardziej skutecznie prowadzić biznes, szczególnie w dobie wysokiej popularności pracy zdalnej. Starannie wyselekcjonowane przez inżynierów PORT produkty mają za zadanie zaadresować wszystkie potrzeby jakie może mieć użytkownik laptopa, smartfona czy tabletu. W ofercie znajduje się pełen wachlarz rozwiązań takich jak:

  • stacje dokujące
  • zasilacze mobilne
  • zasilacze do laptopów
  • powerbanki i stacje ładujące
  • kable, przewody i konwertery
  • obudowy do dysków twardych

Znaczna część akcesoriów producenta została stworzona do wspierania standardu USB-C, który zyskuje na popularności i zaczyna być dominującym (czasem jedynym) standardem w nowoczesnych laptopach i ultrabookach.
Szczególnie należy zwrócić uwagę na zasilacze do notebooków z wymiennymi pinami, dedykowane do sprzętu konkretnego producenta. Daje to gwarancję kompatybilności z wszystkimi modelami laptopów danego producenta na rynku bez znajomości dokładnych parametrów

Kontrola i interakcja

Dobra klawiatura czy mysz jest najlepszym przyjacielem codziennej pracy, podczas której wykonuje się tysiące operacji wprowadzania danych. Te dobrze znane od lat peryferia cały czas ewoluują stając się bardziej ergonomiczne i wygodne a także zwiększają swoją funkcjonalność. Port Designs oferuje starannie dobrane portfolio myszy zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych (również Bluetooth), klawiatur oraz numpadów. Kategorię tą uzupełniają prezentery bezprzewodowe, z zielonym laserem, huby USB, słuchawki z mikrofonem a także kamery internetowe full HD z fizycznym zasłanianiem obiektywu.

Ochrona i ergonomia

Zmiana sposobu w jaki obecnie pracujemy i uczymy się, korzystając w coraz większym stopniu z urządzeń mobilnych takich jak ultrabooki, tablety i smartfony, a także wzrost znaczenia danych jakie są na nich przechowywane powodują, że zwiększenie wygody użytkownika oraz ochrona przed kradzieżą, uszkodzeniem czy niepowołanym wzrokiem są ważnymi obszarami jakie powinny zostać zaadresowane przez świadome IT. Inżynierowie Port Designs stworzyli dedykowane linie produktowe, które zaspokoją wszystkie te potrzeby. Od linek zabezpieczających, przez szkła ochronne do wyświetlaczy, podkładki i ramiona ergonomiczne po filtry prywatności RODO o wymiarach od 12 do 50 cali.

Szafy ładujące

Dla użytkowników systemów, które korzystają z wielu tabletów takich jak szkoły, jednostki publiczne, służba zdrowia czy firmy komercyjne prawdziwym wyzwaniem jest utrzymanie wszystkich urządzeń w gotowości do pracy. Szafy ładujące Port Designs wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i rozwiązują problem w zakresie ładowania, pozwalając na jednoczesne podłączenie do czterdziestu tabletów w wygodny i komfortowy sposób. Wbudowana lampa UV zabija wirusy i bakterie co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i higienę.

Katalog online

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.