Porozmawiajmy!Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Dział handlowy+48 660 427 444Zapytania ofertoweDział logistyki
Kontakt

Profesjonalnie realizowane projekty

i fachowe doradztwo pozwalają nam utrzymywać długotrwałe relacje i ciągłą współpracę w sektorze B2B. Cieszymy się z zaufania jakim obdarzają nas klienci z różnych gałęzi rynku, jednocześnie dbając o to by nasza wiedza i doświadczenie pomagały budować wydajne, stabilne i bezpieczne środowiska IT dla naszych klientów.

Autostrada Eksploatacja S.A. to spółka zatrudniająca ponad 500 osób, które codziennie troszczą się o bezpieczeństwo kierowców podróżujących autostradą A2

WIĘCEJ

 

Bank Spółdzielczy Duszniki to polski bank z tradycjami i doświadczeniem. Bank funkcjonuje wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Zgromadzone fundusze wpływają w decydującym stopniu na rozwój miejscowego przemysłu, rolnictwa, rozwój handlu i usług oraz na wspieranie inicjatyw kulturalnych.

WIĘCEJ

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija swoją działalność poprzez dwie spółki – COLAS Polska – sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa – sektor wydobywczy.

WIĘCEJ

 
Spółka dysponuje zakładami utylizacyjnymi należącymi do największych i najnowocześniejszych w Europie. Farmutil HS oferuje także usługi transportowe, dysponując flotą kilkuset specjalistycznych pojazdów i jest producentem biomasy w postaci peletu.

WIĘCEJ

Kospel jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata.

WIĘCEJ

Novol to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Novol produkuje ponad 1300 produktów w 14 liniach produkcyjnych. Hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17 000 m2. W skali roku produkcja sięga 18 200 ton, z czego 13 000 ton jest eksportowane do ponad 50 krajów.

WIĘCEJ

 
 
Misją fundacji jest uczenie (się) właściwych rzeczy we właściwy sposób. Fundacja podejmuje działania z zakresu doradztwa zawodowego, doradztwa edukacyjnego, prowadzi warsztaty i szkolenia aktywizacyjne, które pomagają w odkrywaniu i rozwijaniu talentów dzieci, młodzieży i dorosłych.

WIĘCEJ
  • Jeronimo Martins Polska S.A.
  • Żabka Polska Sp. z o.o.
  • Sokołów S.A.
  • INEA S.A.

Zaufali nam również:

  • TFP Sp. z o.o.
  • Wielkopolskie Centrum Onkologii
  • Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • VOTUM S.A.
  • PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o.
  • Nowa Elektro Sp. z o.o.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.