Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

IBM – uwolnij potencjał Twojej infrastruktury!

IBM Platinium

Business Partner 2023

Sprzedaż macierzy IBM

Certyfikacja IBM na poziomie Platinum Business Partner to efekt dużego nacisku jaki kładziemy na kompetencje zespołu inżynierów by zapewnić naszym klientom profesjonalne doradztwo i usługi.

Vernity brązowym triumfatorem

sprzedaży rozwiązań IBM

rozwiązania macierzowe IBM

Kolejne wyróżnienie dla drużyny Vernity za sprzedaż rozwiązań IBM.

IBM Data Center

gwarancja wydajności i elastyczności
Twojej infrastruktury IT

IBM FlashSystem

Z zalet pamięci masowej IBM FlashSystem korzystają firmy każdej wielkości, z wielu branż na całym globie. Jedne decydują się na rozwiązania IBM ze względu na ich opłacalność, uwalniając kapitał, który następnie mogą reinwestować w rozwój biznesu. Inne budują bardziej responsywne usługi poprzez przyspieszenie wydajności krytycznych aplikacji, dzięki wysokiej dostępności zapewnianej przez IBM FlashSystem, która pomaga przedsiębiorstwom zagwarantować funkcjonowanie infrastruktury IT w trybie 24/7. Jeszcze inne korzystają z potężnych wbudowanych zabezpieczeń i narzędzi do zarządzania aby zmniejszyć presję wywieraną na ich zespoły IT.

Dla firm patrzących w przyszłość skalowalność i multicloud storage IBM FlashSystem zapewnia elastyczność w planowaniu drogi do sukcesu niezależnie od tego jak zaskoczy nas przyszłość.

 

Poznaj proste rozwiązania do przechowywania danych zdefiniowane programowo

FlashSystem 5010
FlashSystem 5030

IBM LinuxONE

Jak 2-4-krotnie zwiększyć wydajność serwerów baz danych Oracle nie kupując dodatkowych licencji Oracle EE?

System Oracle Database na serwerze LinuxONE to rozwiązanie klasy korporacyjnej zaprojektowane z myślą o poszerzeniu możliwości rozwiązań bazodanowych z rodziny Oracle Database, w tym nowych funkcji wprowadzonych w wersji 19c.

Wśród korzyści wynikających z połączenia systemu Oracle Database z serwerami LinuxONE można wymienić:

  • udostępnienie za pośrednictwem serwerów LinuxONE innowacyjnych technologii, które umożliwiają konsolidowanie obciążeń z użyciem dopracowanych mechanizmów wirtualizacji i partycjonowania sprzętowego;
  • zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa – potwierdzonego czołową w branży oceną Evaluation Assurance Level (EAL5+) i wysokimi ocenami w kategorii wirtualizacji – oraz wysokiej jakości usług;
  • zoptymalizowanie wydajności poprzez zastosowanie zaawansowanych sprzętowych mechanizmów obsługi baz danych dostępnych na serwerach LinuxONE;
  • zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych, dedykowanych procesorów we/wy LinuxONE;
  • uzyskanie większej elastyczności dzięki funkcjom zarządzania obciążeniem udostępnianym przez serwery LinuxONE, które umożliwiają dynamiczne dostosowywanie środowiska Oracle Database do potrzeb użytkowników;
  • obniżenie całkowitych kosztów użytkowania dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych rdzeni LinuxONE do uruchamiania systemu Oracle Database i zarządzania środowiskiem

IBM Power Systems

Bezpieczne, niezawodne i przystępne cenowo serwery IBM Power Systems zoptymalizują sposób prowadzenia działalności. Ułatwią zarządzanie biznesem i pomogą w modernizacji Twojego przedsiębiorstwa.

IBM Power Systems to:

 

  • Sprawdzona niezawodność

Dzisiejszy biznes oczekuje bezprzerwowej dostępności systemów informatycznych. Po raz 10 z rzędu serwery IBM uznane zostały za najlepsze serwery klasy korporacyjnej. Zapewniają największą, bo sięgającą 99,9996% dostępność (2,1 min nieplanowanego przestoju rocznie na serwer), z wszystkich platform dla systemu Linux innych niż rozwiązania mainframe.

 

  • Wydajność i skalowalność w przystępnej cenie

Najszybsze superkomputery na świecie wyposażone są w procesor IBM POWER9. Taki sam procesor może przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Zdecydowany wzrost wydajności zauważysz niezależnie od tego czy na IBM POWER9 wymienisz starszy serwer z rodziny Power czy serwer oparty na architekturze x86.

 

  • Uproszczone środowisko wielochmurowe

Usprawnij migrację aplikacji, danych i usług w środowisku chmury hybrydowej. Dzięki serwerowi Power Systems opartemu na procesorze IBM POWER9 dynamicznie i na żądanie skaluj zasoby obliczeniowe i pamięć, zbuduj chmurę przystosowaną do obsługi najintensywniejszych obciążeń.

 

  • Kompleksowe zabezpieczenia

W serwerach IBM Power Systems wszystkie warstwy stosu, od hiperwizora i systemu operacyjnego przez wbudowane oprogramowanie do procesora włącznie, wyposażone są w zabezpieczenia. Dane chronione są zarówno podczas przesyłania jak i w spoczynku dzięki wyposażeniu procesora w mechanizm szyfrowania z akceleracją. PowerVM to także jedyny wśród popularnych hiperwizorów, w którym nie znaleziono żadnych słabych punktów.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.