Porozmawiajmy!Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Dział handlowy+48 660 427 444Zapytania ofertoweDział logistyki
Kontakt

IBM – uwolnij potencjał Twojej infrastruktury!

IBM Genius of Business 2020

Jako autoryzowany partner IBM zostaliśmy docenieni za „Najlepsze połączenie kompetencji i wyników sprzedaży IBM hardware” za rok 2020.

IBM Data Center

gwarancja wydajności i elastyczności
Twojej infrastruktury IT

IBM FlashSystem

Z zalet pamięci masowej IBM FlashSystem korzystają firmy każdej wielkości, z wielu branż na całym globie. Jedne decydują się na rozwiązania IBM ze względu na ich opłacalność, uwalniając kapitał, który następnie mogą reinwestować w rozwój biznesu. Inne budują bardziej responsywne usługi poprzez przyspieszenie wydajności krytycznych aplikacji, dzięki wysokiej dostępności zapewnianej przez IBM FlashSystem, która pomaga przedsiębiorstwom zagwarantować funkcjonowanie infrastruktury IT w trybie 24/7. Jeszcze inne korzystają z potężnych wbudowanych zabezpieczeń i narzędzi do zarządzania aby zmniejszyć presję wywieraną na ich zespoły IT.

Dla firm patrzących w przyszłość skalowalność i multicloud storage IBM FlashSystem zapewnia elastyczność w planowaniu drogi do sukcesu niezależnie od tego jak zaskoczy nas przyszłość.

 

Poznaj proste rozwiązania do przechowywania danych zdefiniowane programowo

FlashSystem 5010
FlashSystem 5030

IBM LinuxONE

Jak 2-4-krotnie zwiększyć wydajność serwerów baz danych Oracle nie kupując dodatkowych licencji Oracle EE?

System Oracle Database na serwerze LinuxONE to rozwiązanie klasy korporacyjnej zaprojektowane z myślą o poszerzeniu możliwości rozwiązań bazodanowych z rodziny Oracle Database, w tym nowych funkcji wprowadzonych w wersji 19c.

Wśród korzyści wynikających z połączenia systemu Oracle Database z serwerami LinuxONE można wymienić: 

  • udostępnienie za pośrednictwem serwerów LinuxONE innowacyjnych technologii, które umożliwiają konsolidowanie obciążeń z użyciem dopracowanych mechanizmów wirtualizacji i partycjonowania sprzętowego; 
  • zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa – potwierdzonego czołową w branży oceną Evaluation Assurance Level (EAL5+) i wysokimi ocenami w kategorii wirtualizacji – oraz wysokiej jakości usług; 
  • zoptymalizowanie wydajności poprzez zastosowanie zaawansowanych sprzętowych mechanizmów obsługi baz danych dostępnych na serwerach LinuxONE; 
  • zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych, dedykowanych procesorów we/wy LinuxONE; 
  • uzyskanie większej elastyczności dzięki funkcjom zarządzania obciążeniem udostępnianym przez serwery LinuxONE, które umożliwiają dynamiczne dostosowywanie środowiska Oracle Database do potrzeb użytkowników; 
  • obniżenie całkowitych kosztów użytkowania dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych rdzeni LinuxONE do uruchamiania systemu Oracle Database i zarządzania środowiskiem

IBM Power Systems

Bezpieczne, niezawodne i przystępne cenowo serwery IBM Power Systems zoptymalizują sposób prowadzenia działalności. Ułatwią zarządzanie biznesem i pomogą w modernizacji Twojego przedsiębiorstwa.

IBM Power Systems to:

 

  • Sprawdzona niezawodność

Dzisiejszy biznes oczekuje bezprzerwowej dostępności systemów informatycznych. Po raz 10 z rzędu serwery IBM uznane zostały za najlepsze serwery klasy korporacyjnej. Zapewniają największą, bo sięgającą 99,9996% dostępność (2,1 min nieplanowanego przestoju rocznie na serwer), z wszystkich platform dla systemu Linux innych niż rozwiązania mainframe.

 

  • Wydajność i skalowalność w przystępnej cenie

Najszybsze superkomputery na świecie wyposażone są w procesor IBM POWER9. Taki sam procesor może przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Zdecydowany wzrost wydajności zauważysz niezależnie od tego czy na IBM POWER9 wymienisz starszy serwer z rodziny Power czy serwer oparty na architekturze x86.

 

  • Uproszczone środowisko wielochmurowe

Usprawnij migrację aplikacji, danych i usług w środowisku chmury hybrydowej. Dzięki serwerowi Power Systems opartemu na procesorze IBM POWER9 dynamicznie i na żądanie skaluj zasoby obliczeniowe i pamięć, zbuduj chmurę przystosowaną do obsługi najintensywniejszych obciążeń.

 

  • Kompleksowe zabezpieczenia

W serwerach IBM Power Systems wszystkie warstwy stosu, od hiperwizora i systemu operacyjnego przez wbudowane oprogramowanie do procesora włącznie, wyposażone są w zabezpieczenia. Dane chronione są zarówno podczas przesyłania jak i w spoczynku dzięki wyposażeniu procesora w mechanizm szyfrowania z akceleracją. PowerVM to także jedyny wśród popularnych hiperwizorów, w którym nie znaleziono żadnych słabych punktów.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.