Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

IBM FlashSystem 5010

Storage stworzony do pracy z wymagającymi aplikacjami i dużymi obciążeniami.

Co ma wspólnego niewielki model pływający z macierzą IBM o potężnej mocy obliczeniowej? W Vernity łączymy ciekawe pasje naszych specjalistów z ich zamiłowaniem do nowoczesnych technologii, aby dostarczyć Klientom najlepsze rozwiązania dla ich przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z case study dotyczącym wdrożenia macierzy IBM FS 5010 w Interconsult S.A.

IBM Data Center
IBM partner

Zalety wdrożenia FS5010?

  • wzrost wydajność dostępu do danych dla rozciągniętego klastra Vmware,
  • zwiększenie bezpieczeństwa danych i przywrócenie dostępu do nich w przypadku awarii dzięki replikacja w 2 lokalizacjach z wykorzystaniem wolumenu zmian,
  • zastosowanie takiej replikacji nie ma negatywnego wpływu na wydajność oraz jest odporna na awarie łącz sieciowych,
  • przejrzyste i łatwe zarządzanie oraz monitoring systemu.
  • funkcjonalności klasy enterprise w cenie entry level.
IBM Gold Business Partner

IBM Gold Business Partner

Jako Vernity z powodzeniem oferujemy i wdrażamy macierze IBM u swoich Klientów. Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów od wielu już lat znajduje potwierdzenie w postaci utrzymywania najwyższego statusu partnerskiego IBM Gold Business Partner.

Rozwiązania na miarę

Szukasz rozwiązania, które zapewni wydajny, bezpieczny i bezprzerwowy dostęp do danych w Twoim przedsiębiorstwie? Potrzebujesz konsultacji lub wsparcia naszego inżyniera?

Zostaw nam kontakt do siebie.

Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

    Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.