Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

FlashSystem

nowoczesna rodzina pamięci dyskowych na wyciągnięcie ręki

IBM FlashSystem

to pamięci masowe nowej generacji zaprojektowane tak, by zapewnić wydajność, skalowalność i szereg innych funkcjonalności na niespotykanym dotąd poziomie. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne sprzęty all flash zawierające dyski i moduły SSD jak i rozwiązania hybrydowe pozwalające na wirtualizację zasobów. Zostały zaprojektowane z użyciem zintegrowanego zestawu oprogramowania, narzędzi i interfejsów API, by jeszcze łatwiej rozszerzać funkcjonalności klasy korporacyjnej w zakresie przechowywania danych.

Szeroka gama możliwości

pozwala dopasować rozwiązania do wymagań każdego przedsiębiorstwa, w którym nacisk kładziony jest na nieograniczony i nieprzerwany dostęp do danych oraz ich bezpieczeństwo. Niezależnie od wielkości firmy oraz tego jakie dane przechowywane są w jej zasobach, IBM FlashSystem dostarcza rozwiązania klasy entry, midrange oraz enterprise.

Poznaj funkcjonalności

i dopasuj rozwiązanie do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wybrać IBM FlashSystem?

IBM Spectrum Virtualize

sprawdzone i niezawodne oprogramowanie ułatwiające zarządzanie oraz ochronę danych przechowywanych przez Twoją organizację. Zapewnia przewagę biznesową dzięki gwarancji dostępności danych na niespotykanym poziomie 99,9999%. IBM Spectrum Virtulize zapewnia korzyści usprawniające funkcjonowanie pamięci masowej w trzech kluczowych obszarach: zwiększa wykorzystanie danych i przyspiesza działanie aplikacji, podnosi poziom bezpieczeństwa danych oraz zapewnia zintegrowaną funkcjonalność i spójne zarządzanie zróżnicowanym środowiskiem. Szereg możliwości oprogramowania pozytywnie wpływa na zarządzanie kosztami ponoszonymi przez organizację.

IBM Storage Insight

niezwykle użyteczna usługa działająca w chmurze dostarczająca inteligentne analizy dla całego Twojego środowiska pamięci masowych. Umożliwia optymalne zarządzanie danymi w całej infrastrukturze, dzięki lepszemu wykorzystaniu dostępnej pamięci oraz alokacji zasobów. Pozwala monitorować całe środowisko oraz ułatwia detekcję potencjalnych problemów dzięki analizom predykcyjnym. Zarządzanie z poziomu jednego panelu dla jeszcze bardziej intuicyjnego administrowania.

Nowa nazwa - jeszcze lepsza funkcjonalność

Dowiedz się, jakie zmiany nastąpiły w ofercie pamięci masowych IBM w 2020 roku.

IBM Gold Business Partner

Od wielu lat zdobywamy kolejne kompetencje oraz doświadczenie w zakresie rozwiązań pamięci masowych. Formalne potwierdzenie współpracy Vernity z solidnym i godnym zaufania producentem, jakim niewątpliwie jest IBM, to corocznie przyznawany nam status Gold Business Partner.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zespół specjalistów z Vernity posiada odpowiednie kompetnecje w zakresie doboru oraz wdrożenia pamięci masowych klasy korporacyjnej i z chęcią odpowie na Twoje pytania.

    Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.