Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

transformacja infrastruktury

możliwa dzięki pamięciom masowym z rodziny FlashSystem

Wybór FlashSystem to najlepsza decyzja

Wysoka dostępność

Hybrydowe możliwości

Bezwzględne bezpieczeństwo

Niezawodny stosunek jakości do ceny

Prosta migracja danych

Intuicyjne zarządzanie

Rodzina IBM FlashSystem

to rozwiązania pamięci masowych klasy korporacyjnej, umożliwiające przeprowadzenie optymalizacji każdej infrastruktury IT. Nieunikniona, dla zachowania ciągłości biznesowej, transformacja środowiska stawia wyzwania coraz lepszej wydajności i efektywności kosztowej z utrzymaniem najwyższego poziom bezpieczeństwa danych. Wykorzystanie produktów z portfolio IBM daje dostęp do technologii zarówno all flash z dyskami i modułami SSD jak i hybrydowej, umożliwiającej połączenie z chmurą i wirtualizację zasobów.

Nowa generacja macierzy

FlashSystem to jak zawsze sprawdzona technologia dopasowana do wymagań środowiska oraz dostępnego budżetu wdrożenia. Rozwiązania klasy entry, midrange oraz high-end to oferta dla każdej wielkości przedsiębiorstwa, gwarantująca całkowitą integralność danych oraz sprawne działanie w hybrydowej chmurze.

Odświeżone modele klasy Entry

zostały wprowadzone na rynek przez Zespół IBM w pierwszym kwartale 2021 roku. Tym samym FS 5010, FS 5030 oraz FS 5100 zostały zastąpione kolejno przez wersje FS 5015, FS 5035 oraz FS 5200. To kolejny krok w dążeniu do perfekcji w zakresie bezpiecznego i niezakłóconego przechowywania danych przedsiębiorstwa.

 

Wykorzystaj pełnię możliwości

Entry, Midrange & High-End

W zależności od klasy rozwiązania, posiadają one szereg zróżnicowanych opcji oraz rozwinięć.

Entry – 5015, 5035 oraz 5200

Midrange – 7200

High-end – 9200 oraz 9200R

 

Przewaga wyrażona w liczbach

100

procent

dostępności dzięki wykorzystaniu technologii IBM HyperSwap, czyli replikacji synchronicznej w postaci klastrów macierzowych w relacji active-active

60

procent

o tyle możesz zmniejszyć zaangażowanie Twoich pracowników w zadania administracyjne dzięki skonsolidowaniu pamięci masowych i wykorzystaniu  zintegrowanego zarządzania systemami

43

procent

podniesie się wskaźnik opłacalność macierzy dzięki użyciu mechanizmów sztucznej inteligencji służących do dynamicznego zarządzania poziomami pamięci masowej

33

procent

zwiększona wydajność przy obsłudze mieszanych obciążeń z i do chmury dzięki sprawnej kompresji i
deduplikacji danych

14.

raz

i to z rzędu, w 2021 roku, IBM został wybrany liderem w raporcie „Magic Quadrant” prowadzonym przez  organizację Gartner w kategorii macierzy podstawowych pamięci masowych

3

lata

podstawowej, międzynarodowej gwaranacji z możliwością dodatkowych rozszerzeń, nawet do opcji 24/7

IBM Gold Business Partner

Aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania od początku naszej działalności stawiamy na współpracę z solidnymi i innowacyjnymi partnerami. Z pewnością do tego grona zalicza się IBM, a my konsekwentnie, kolejny rok z rzędu utrzymujemy status partnerski IBM Gold Business Partner.

IBM Storage Systems Expert

Projektowanie i wdrażanie środowisk przechowywania danych dla przedsiębiorstw to nasza mocna strona. Potwierdzeniem kompetencji naszego Zespołu Inżynierów jest najwyższy status Storage Systems Expert.

Przewaga dzięki innowacyjnym technologiom

  • IBM Easy Tier

Inteligentny tiering, oparty na sztucznej inteligencji (AI) służący do dynamicznego zarządzania danymi. Krytyczne, najczęściej wykorzystywane zasoby przenosi na szybsze nośniki flash zapewniając najwyższą dostępność. Obsługuje 4 poziomy.

 

  • IBM Spectrum Virtualize

Oprogramowanie usprawniające działanie macierzy w  kluczowych obszarach: zwiększa wykorzystanie danych i przyspiesza działanie aplikacji, podnosi poziom bezpieczeństwa danych oraz zapewnia zintegrowaną funkcjonalność i spójne zarządzanie zróżnicowanym środowiskiem.

 

  • IBM Storage Insight

Usługa wykorzystywana do monitorowania i optymalizacji całego środowiska dostępna z poziomu chmury. Udostępnia analizy bieżące oraz predykcyjne wydajności, dostępnej pamięci oraz potencjalnych nieprawidłowości używając AI. Szeroka gama możliwości zamknięta w jeden panel administracyjny.

 

  • IBM HyperSwap

Replikacja synchroniczna w postaci klastrów macierzowych w relacji active-active. W ramach klastra otrzymujemy synchronizację danych pomiędzy wolumenami podstawowymi i ich kopiami, rozciągniętymi pomiędzy różnymi lokalizacjami. Pełna automatyka przełączania aktywnych wolumenów między hostami eliminując do zera ryzyko przestoju.

 

  • IBM Sefeguarded Copy

Warstwa ochrony z niezmienialnymi i izolowanymi kopiami, która jest w pełni zabezpieczona przed modyfikacją, usunięciem lub uszkodzeniem. Ochrona realizowana jest już na źródle, czyli na poziomie sprzętowym, z możliwością pełnej automatyzacji zarządzania i przywracania.  W przypadku ataku kopie mogą być szybko odtwarzane, pozwalając bezpiecznie odzyskać dane.

 

  • IBM Global Financing

IBM oferuje elastyczny plan finansowania inwestycji w środowisko IT dla przedsiębiorstw, który przyspieszy i usprawni realizację projektu. Innowacyjna strategia finansowania obejmuje zarówno zasoby fizyczne jak i oprogramowanie oraz usługi. Wspiera utrzymanie płynności finansowej bez obciążania bieżących budżetów oraz zwiększa poziom zwrot z inwestycji.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z doborem odpowiedniej pamięci masowej do potrzeb konkretnego środowiska.

Pamiętaj, w zależności od Twoich preferencji jesteśmy dostępni zarówno w komunikacji mailowej, telefonicznej, na spotkaniach online lub na żywo.

Odezwij się do nas!

    Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.