Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

FortiGate

FortiGate NGFW są najbardziej popularną platformą, zapewniającą kompleksową ochronę sieci przed zagrożeniami.
FortiGate to hybrydowe zapory sieciowe z FortiManagerem oferujące ujednolicone zarządzanie urządzeniami sieciowymi i bezpieczeństwo, dzięki scentralizowanej konsoli zarządzania obsługiwanej przez FortiOS.

FortiGate dostarcza jedno z najlepszych rozwiązań Secure SD-WAN na rynku

Oprócz zestawu wiodących na rynku rozwiązań bezpieczeństwa wbudowanych, FortiGate oferuje również jedno z najwyżej ocenianych rozwiązań Secure SD-WAN na rynku bez dodatkowych kosztów. Fortinet Secure SD-WAN jest rozwiązaniem, które zapewnia optymalny komfort użytkownika z maksymalną ochroną przed zagrożeniami na każdą skalę. Jest to możliwe dzięki opatentowanej architekturze jednostki przetwarzania zabezpieczeń (SPU) FortiGate, która rozciąga się na całą linię produktów. Zapewnia ona bezpieczeństwo i inspekcję dla zaawansowanego zarządzania ruchem.

Więcej…

Fortinet Fortigate Secure SD-WAN

Punkt styku bezpieczeństwa AI/ML i sieci korporacyjnej

FortiGate NGFW oferuje ochronę przed zagrożeniami i deszyfrację na dużą skalę dzięki niestandardowej architekturze ASIC. Zapewnia również bezpieczneństwo sieci ze zintegrowanymi funkcjami takimi jak SD-WAN, switching i wireless oraz 5G. FortiGate pozwala połączyć bezpieczeństwo i switching w łatwą w funkcjonalną, scentralizowaną konsolę zarządzania zasilaną przez jeden system operacyjny, FortiOS.

Więcej…

Fortinet Fortigate Secure SD-WAN

FortiGate - zainwestuj w innowacje

Jednorodność

Jeden system operacyjny zapewnia zintegrowane zarządzanie oraz bezpieczeństwo sieci i jej brzegu.

Akceleracja

Opatentowana architektura ASIC zapewnia lepszą wydajność, większy zwrot z inwestycji (ROI) i zmniejszone zużycie energii.

AI/ML Security

Machine learning i sztuczna inteligencja FortiGuard zapewnia zautomatyzowaną ochronę, zarówno przed znanymi i jeszcze nie poznanymi zagrożeniami.

FortiGate Next Generation Firewall
FortiGate NGFW

FortiGate

Next Generation Firewall

FortiGuard Antivirus Service

FortiGuard Antivirus Service dostarcza zautomatyzowane aktualizacje chroniące przed najnowszymi atakami polimorficznymi, wirusami, programami szpiegującymi oraz innymi zagrożeniami. Bazując na opatentowanym języku rozpoznawania wzorców treści (CPRL), silnik antymalware jest zaprojektowany do blokowania znanych oraz wcześniej nieznanych wariantów złośliwego oprogramowania.

Więcej...

FortiGuard Data Loss Prevention Service

Usługa FortiGuard Data Loss Prevention (DLP) umożliwia identyfikację i monitorowanie danych organizacji. Chroni przed wyciekami danych, zagrożeniami wewnętrznymi oraz nieautoryzowanym wyciekiem danych. Możliwość dostosowania bazy danych zawierającej ponad 500 predefiniowanych wzorców danych oraz polityk upraszcza i przyspiesza wdrożenie DLP oraz integrację z istniejącymi środowiskami.

Więcej...

FortiGuard Antispam Service

Skuteczna ochrona przed spamem jest kluczowa dla ochrony Twojej organizacji, ponieważ e-mail jest głównym wektorem rozpoczęcia zaawansowanego ataku na organizację.

FortiGuard Antispam oferuje wszechstronne podejście wielowarstwowe do wykrywania i filtrowania spamu przetwarzanego przez organizacje. Technologia detekcji dwuwarstwowej może dramatycznie zmniejszyć ilość spamu na obrzeżach sieci, dając niezrównaną kontrolę nad atakami e-mailowymi i infekcjami. Dodatkowo, agent na urządzeniach końcowych FortiClient może blokować wiadomości spam na zdalnych komputerach i urządzeniach mobilnych.

Więcej...

FortiGuard Application Control Service

Kontroluj aplikacje uruchamiane przez użytkowników.

Popraw bezpieczeństwo i spełniaj wymagania zgodności dzięki łatwej egzekucji zasad akceptowalnego użytku za pomocą wglądu w czasie rzeczywistym w aplikacje, które uruchamiają Twoi użytkownicy. Dzięki FortiGuard Application Control możesz szybko tworzyć polityki umożliwiające, blokujące lub ograniczające dostęp do aplikacji lub całych kategorii aplikacji.

Kontrola aplikacji jest dostępna jako część usługi NGFW poprzez FortiGate i jest jednym z powodów, dla których Fortinet NGFW oferuje skuteczną ochronę, jak wynika z najnowszych testów bezpieczeństwa NGFW przeprowadzonych przez NSS Labs.

Konwencjonalne firewalle, które identyfikują tylko porty, protokoły i adresy IP, nie mogą identyfikować i kontrolować aplikacji. NGFW FortiGate z FortiOS oraz rozwiązania scentralizowanego zarządzania oferują wszechstronną widoczność w czasie rzeczywistym dotyczącą użytkowania aplikacji oraz trendy w czasie za pomocą widoków, wizualizacji i raportów. Możesz używać kontroli aplikacji, aby niepożądane, ryzykowne i złośliwe aplikacje były poza Twoją siecią poprzez punkty kontroli na obrzeżach sieci, w centrum danych i wewnętrznie między segmentami sieci.

Więcej...

FortiGuard Attack Surface Security Service

Usługa FortiGuard Attack Surface Security, zintegrowana z zaporami sieciowymi FortiGate następnej generacji, ciągle monitoruje i ocenia infrastrukturę Twojego zabezpieczenia sieciowego oraz kontroluje, dostarczając ogólną ocenę Twojego stanu bezpieczeństwa.

Niewyeliminowane podatności, błędne konfiguracje i nieoptymalna konfiguracja wpływają na ocenę każdej kontroli. To z kolei wpływa na ogólną ocenę Twojej organizacji. Widoczność na całym powierzchni ataku, obejmuje urządzenia IoT podłączone do Twojego środowiska.

Więcej...

FortiGuard DNS Filtering Service

Usługa FortiGuard DNS Filtering Service uwydatnia nietypowe zachowanie DNS, poprawiając ochronę sieci i zwiększając wykrywanie złośliwej działalności oraz skompromitowanych systemów. Pomaga również zlokalizować obszary przygotowawcze dla szkodliwych domen.

Aby zatrzymać próby infiltracji i eksfiltracji, takie jak wyciek DNS, usługa FortiGuard DNS Filtering odrzuca zapytania przychodzące ze stron przygotowawczych przez dowolny port lub protokół. Jeśli skompromitowane urządzenia łączą się z Twoją siecią, ochrona na poziomie DNS blokuje wszelkie próby przesyłania przez nie szkodliwego oprogramowania. Zapobiega również wywołaniom zwrotnym z Twojego serwera DNS do atakujących, którzy mogą próbować go przejąć. Przez przerwanie tego kanału komunikacji usługa FortiGuard DNS Filtering zapobiega przejęciu i nadużyciom Twojego DNS przez hakerów.

Więcej...

FortiGuard IPS Service

Usługa FortiGuard IPS, wspierana przez AI/ML, dostarcza niemalże w czasie rzeczywistym informacji dzięki tysiącom reguł zapobiegania włamaniom, aby wykrywać i blokować znane oraz podejrzane zagrożenia zanim dotrą do Twoich urządzeń. Natywnie zintegrowana z Fortinet Security Fabric, usługa FortiGuard IPS zapewnia wiodącą w branży wydajność i efektywność IPS, tworząc skoordynowaną reakcję sieciową w całej infrastrukturze Fortinet.

Więcej...

FortiGuard Operational Technology Security Service

Usługa FortiGuard Operational Technology Security Service dostarcza specjalistyczne sygnatury systemu zapobiegania włamaniom (IPS) do wykrywania i blokowania złośliwego ruchu, który celuje w aplikacje i urządzenia w środowiskach OT, takich jak produkcja, zakłady przemysłowe i systemy bezpieczeństwa. W połączeniu z zaporą FortiGate NGFW, złośliwy ruch sieciowy jest blokowany zanim spowoduje szkody przez hakerów, którzy próbują kontrolować lub zakłócać funkcjonowanie środowiska produkcyjnego. Dodatkowo, usługa może działać jako wirtualny patch, zapewniając natychmiastową ochronę do czasu, aż zostanie opracowany i wdrożony patch dostarczony przez dostawcę.

Więcej...

Fortinet Sandbox Solutions and Services

Rozwiązania sandbox firmy Fortinet wykrywają i analizują malware typu zero-day oraz inne zaawansowane zagrożenia oparte na plikach. Połączenie usług i produktów zapewnia kompleksowe, skoordynowane, zintegrowane i skalowalne podejście do zaawansowanego wykrywania i ochrony przed zagrożeniami typu zero-day opartymi na plikach. Usługa FortiGuard AI-based Inline Malware Prevention oferuje pierwsze w branży blokowanie inline na firewall’u (NGFW). Elastyczne opcje wdrażania obejmują Platform-as-a-Service, Software-as-a-Service, maszynę wirtualną oraz urządzenia sprzętowe, aby sprostać każdemu modelowi infrastruktury.

Więcej...

FortiGuard URL Filtering Service

Usługa FortiGuard URL Filtering Service zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami, takimi jak ransomware, kradzież poświadczeń, phishing i inne ataki przenoszone przez sieć. Wykorzystuje analizę zachowań opartą na AI oraz korelację, aby niemal natychmiast blokować złośliwe adresy URL, przy niemal zerowej liczbie fałszywych negatywów.

Usługa korzysta z inteligencji zagrożeń od FortiGuard Labs. 66 milionów złośliwych, phishingowych i spamowych adresów URL jest blokowanych przez FortiGuard Labs, spośród około 307 milionów skategoryzowanych adresów URL. Usługa wykorzystuje bazę danych zawierającą setki milionów adresów URL sklasyfikowanych w ponad 90 kategoriach, co umożliwia szczegółowe zarządzanie dostępem do sieci i raportowanie. Obejmuje również wsparcie dla zaszyfrowanego ruchu (w tym TLS 1.3), aby zapewnić zgodność z przepisami i akceptowalnym dostępem.

Więcej...

FortiGuard IP Reputation & Anti-Botnet Security Service

Sygnatury ataków zmieniają się. Nowe boty, botnety i robaki nieustannie zmieniają swoje zachowania. Skompromitowane hosty mogą pozostawać platformami startowymi dla malware na czas nieokreślony. Kluczowym elementem łańcucha ataku na organizację jest moment, gdy zagrożenie komunikuje się z serwerem command & control – albo w celu pobrania dodatkowych zagrożeń, albo eksfiltracji skradzionych danych. Reputacja adresów IP i domen blokuje tę komunikację, neutralizując zagrożenia.

Usługa FortiGuard IP Reputation Service agreguje dane o złośliwych adresach IP ze zdecentralizowanej sieci czujników zagrożeń Fortinet, CERT-ów, MITRE, współpracujących konkurentów i innych globalnych źródeł, które współpracują w celu dostarczania aktualnych informacji o wrogich źródłach. Informacje niemal w czasie rzeczywistym z bramek sieciowych w połączeniu z światowej klasy badaniami FortiGuard Labs pomagają organizacjom pozostawać bezpieczniejszymi i proaktywnie blokować ataki.

Usługa bezpieczeństwa antybotnetowego jest dostępna poprzez NGFW FortiGate.

Więcej...

Potrzebujesz sprzętu demo lub wsparcia inżyniera w projekcie nowej albo modernizacji już istniejącej infrastruktury? Skontaktuj się z nami.

kontakt

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.