Porozmawiajmy! Jesteśmy gotowi na Twój projekt!

Kontakt

Rozwiązania AutoID

Zebra RFID

Systemy RFID/RTLS

  1. Wydruk oraz kodowanie etykiet RFID
  2. Oznakowanie jednostki logistycznej etykietą RFID
  3. Powiązanie palety z towarem w systemie nadrzędnym
  4. Kontrola przemieszczania oraz załądunku asortymentu w czasie rzeczywistym
AutoID system do parowania towaru z paletą
Automatyzacja magazynu

Systemy automatycznego odczytu kodów

Opakowania o dowolnym kształcie i wielkości przechodzą przez magazyny i centra dystrybucyjne na liniach przenośnikowych.
Najskuteczniejszym sposobem ich kontroli i śledzenia jest wdrożenie tuneli skanujących które pozwalają na odczyt kodów z etykiet w dowolnym jej położeniu i orientacji dynamicznie podczas szybkiego transportu.
Oprócz kontroli kodów, możliwe jest również weryfikacja znaków alfanumerycznych OCR, wymiarowanie kartonów oraz wykrywanie defektów dzięki jednemu uniwersalnemu oprogramowaniu.

Tunel skanujący

Bramami każdej operacji w magazynie są doki, przez które codziennie przechodzą setki palet załadowanych towarami w obu kierunkach.
Pracownik może skupić się na transporcie palet, nie musi pamiętać i ręcznym skanowaniu dzięki czemu wydajność pracy znacząco wzrasta.
Zwiększ widoczność zasobów i zapasów i zabezpiecz proces przed błędami z pomocą automatycznej kontroli danych.

Skanowanie palet z załadowanym towarem
AutoID

Automatyczny system weryfikacji kodów 1D/2D

Weryfikacja jakości nadruku pozwala zapobiec przyszłym problemom z odczytem danych w całym łańcuchu dostaw.
Najnowsze rozwiązanie Perceptor IoT zostało zaprojektowane do współpracy z drukarką Zebra ZT600 dzięki czemu możliwa jest konrola w czasie rzeczywistym każdej etykiety.
Perceptor IOT wykrywa przyczyny jak: zagniecenia taśmy termo-transferowej, problemy z głowicą drukującą i jej spójnością.
Ocena jakości zadruku zgodnie z ISO 15415 oraz 15416 ocenia parametry kodów 1D/2D w skali A-F
Oprogramowanie rozpoznaje oraz odczytuje również nadruki alfanumeryczne OCR

AutoID wydruk etykiet

Wykrywanie duplikatów numerów seryjnych z globalnej bazy aby zachować unikalność produktu. W przypadku błędu kodowania etykiet zostanie ona automatycznie oznaczona do usunięcia. Wszystkie dane zostaną przechwycone oraz zapisane w bazie SQLz pomocą konsoli zarządzana a podgląd możliwy będzie z poziomu przeglądarki internetowej.
Interfejs pozwala na zarządzanie rolami w grupie użytkowników oraz na generowanie raportów uzgadniania wsadowego.

Weryfikacja poprawności nadruku kodu kreskowego i QR
AutoID zebra ART7000 RTLS

Lokalizacja w czasie rzeczywistym

Zebra ART7000 RTLS

Przedefiniuj efektywność operacyjną dzięki wyjątkowemu, przystępnemu cenowo lokalizowaniu w czasie rzeczywistym. Czytnik Zebra ATR7000 RTLS oferuje niezrównaną widoczność pozycji i ruchów twojego inwentarza i aktywów. Technologie najnowszej generacji, w tym cyfrowe sterowanie wiązką i szerokokątna antena fazowa typu phased-array, pozwalają ATR7000 na lokalizowanie, identyfikowanie i śledzenie tagów RFID w trakcie ich poruszania się w twoim środowisku.
Zaawansowana kierunkowość pozwala jednemu, samodzielnemu czytnikowi ATR7000 śledzić ruch tagów RFID przez cztery lub sześć stref pokrycia, podczas gdy kilka czytników może triangulować pozycję dowolnego taga RFID. Zbuduj najlepszy system lokalizacji w czasie rzeczywistym w oparciu o standard branżowy: czytnik Zebra ATR7000 RTLS.

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej.